راه کارهای تخصصی برای دیجیتال مارکتینگ

ما توسعه دیجیتال مارکتینگ شما را به صورت کامل بر عهده می گیریم! و یا با توجه به نیاز شما کمک می کنیم تا کمپین های تخصصی آنلاین مارکتینگ را برای کسب و کارتان پیاده سازی کنید.

مشاوره دیجیتال

بررسی و تحلیل مشکلات و نیازهای کسب و کار شما در فضای آنلاین، معرفی راهکار و توسعه یک برنامه کامل برای رسیدن به بیشترین بهره وری و کمترین هزینه ها.

بازاریابی توسط شبکه های اجتماعی

ما برنامه بازاریابی شما را در شبکه های اجتماعی و ارتباطی مربوط به بازار هدف شما پیاده سازی می کنیم تا به افزایش اعتماد به کسب و کار شما کمک شود.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو

رقابتی کردن کسب و کارها در موتورهای جستجو به همراه راه کارهای موثر در جذب مخاطب و در نهایت تشویق آنها به برقراری ارتباط با شما.

تبلیغات ایمیلی و خبرنامه ها

طراحی، ارسال و آنالیز ایمیل های گروهی و خبرنامه های هدفمند با هدف معرفی کسب و کارها، حفظ ارتباط آنها با مشتریان و ایجاد حس وفاداری.

مدیریت و اجرای تبلیغات آنلاین

طراحی، مدیریت و نمایش آگهی های هوشمند و هدفمند در معتبرترین موتورهای جستجو، شبکه های اجتماعی و وب سایت های مرتبط به صورت دوره ای و یا کلیکی.

تولید محتوا جهت بازاریابی بهینه

همه دوست داریم تا در مورد موضوعات جذاب با دوستانمان صحبت کنیم! ما با نوآوری و تولید محتوای قوی، مردم را تشویق به ترویج کسب و کار شما میکنیم.

طراحی تجربه کاربری UX

حس خوب پویایی و تعامل با دنیای مجازی خود را به کاربر منتقل کنید! طراحان تجربه کاربری فاریانا بهترین استراتژی‌ جذب مخاطب و ثبت خاطره کاربری آسان در ذهن بازدید کننده را فراهم میکنند.

طراحی و توسعه وب سایت

با ساخت و توسعه وب سایت با آخرین استاندارد های روز و به صورت واکنش گرا (Responsive) و سازگار با تمامی مرورگرها، تبلت و موبایل بیشترین ارتباط را با مخاطبین خود برقرار کنید.

مدیریت و کنترل شهرت برند

ما با ارائه کامل ترین خدمات مدیریت شهرت، میزان شهرت برند شما را در فضای آنلاین کنترل می کنیم تا همیشه حضوری مثبت در ذهن مشتریان و مخاطبین خود داشته باشید.

 خدمات دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ

بسته های مقرون به صرفه و کامل خدمات دیجیتال مارکتینگ!

ما به شما کمک می کنیم تا مناسب ترین بسته خدمات دیجیتال مارکتینگ را بر حسب نیازها و اهدافتات از آنلاین مارکتینگ انتخاب کنید. این خدمات پاسخ گوی تمامی نیازهای یک کسب و کار از اینترنت مارکتینگ هستند و بالاترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت به ارمغان می آورند.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ همان آنلاین مارکتینگ و یا اینترنت مارکتینگ است که به توسعه بازاریابی یک کسب و کار توسط زیرساخت ها و امکانات فضای مجازی گفته می شود. هدف اصلی استفاده از دیجیتال مارکتینگ جذب مخاطب جدید، ایجاد حس وفاداری در مخاطبین یا مشتریان فعلی و در نهایت رسیدن به رشد تجاری می باشد.

جذب مشتری

جذب هدفمند مشتریان با استفاده از موتورهای جستجو، کمپین های تبلیغاتی هوشمند و شبکه های اجتماعی.

ارتباط با مشتری

نیازهای مشتری را درک کنید و با آنها در فضای مجازی ارتباط برقرار کنید. درنتیجه آنها به شما اعتماد خواهند کرد!

متقاعد کردن مشتری

فروش و جلب رضایت مشتری در فضای نا محدود مجازی را تجربه کنید و از رشد تجارت خود شگفت زده شوید.

عصر اطلاعات باعث تغییر روش های ارتباطی میان مشتریان و کسب و کارهای مختلف شده است. شاید خیلی از ما یافتن خدمات یا یک محصول خاص را توسط جستجو نمودن در اینترنت تجربه کرده ایم. جستجو آنلاین بسیار سریع تر و ارزانتر از روش های دیگر مانند مراجعه به مراکز خرید و یا ارائه کنندگان خدمات است. گرایش روزافزون مردم به اینترنت و جستجو آنلاین، باعث بروز چالش هایی در رقابت و جذب مخاطبین از طریق فضای مجازی شده است. موفقیت یک کسب و کار در فضای رقابتی موجود و جذب مشتریان مناسب، نیازمند دانشی خاص در علوم اقتصاد اطلاعات و تجربه موفق در دیجیتال مارکتینگ است. آنلاین مارکتینگ در برگیرنده روش های تخصصی و کاربردی در برنامه ریزی استراتژیک، استفاده درست و بهینه از تکنولوژی های وب و مدیریت و پیاده سازی سیاست های بازاریابی بر روی اینترنت می باشد. درنتیجه مقرون به صرفه است که جهت بهره مندی از مزایای دیجیتال مارکتینگ، از آن دسته از ارائه دهندگان خدمات تخصصی اینترنت مارکتینگ کمک بگیرید که دارای تجربه خوب، تخصص حرفه ای و نمونه کار های موفق در این زمینه هستند.

جذب مشتری

یافتن مخاطبین شما در فضای مجازی و تشویق آنها به بازدید از فضای آنلاین کسب و کارتان

تعامل با مخاطبین

ایجاد ارتباط متقابل میان مشتریان بالقوه با محیط های آنلاین و اعتمادسازی 

درخواست های مشتری

فراهم کردن بستری مناسب جهت پاسخگویی به نیازهای مشتری درباره محصولات یا خدمات.

بازاریابی مستقیم

مطالعه و ارتباط با بازار هدف به صورت متمرکز از طریق بستر های هوشمند آنلاین مارکتینگ

ارتباط متقابل در بازاریابی

مشتریان شما می توانند با کسب و کار شما ارتباط متقابل برقرار کنند و احساس خاص بودن را از شما هدیه بگیرند

برند سازی تاثیرگزار

کسب و کار شما جهت موفقیت در بازار رقابتی، نیازمند ثبت برند خود در ذهن و ناخودآگاه بازار هدفتان است