Web Development Services

طراحی و توسعه وب سایت

با ساخت و توسعه وب سایت با آخرین استاندارد های روز و به صورت Responsive (واکنش گرا) و سازگار با تمامی مرورگرها، تبلت و موبایل، بیشترین ارتباط را با مشتریان خود برقرار کنید!

وب سایت همان فروشگاه یا دفتر کار شما در دنیای مجازی است با این برتری که به صورت ۲۴ ساعته قابل دسترسی است!
مهارت و خلاقیت ما را در معرفی کسب و کارتان در دنیای مجازی با بالاترین استاندارد های بازاریابی تجربه کنید. ما وب سایت شما را هدفمند طراحی می کنیم و آن را با تکنولوژی های روز وب پیاده سازی می کنیم تا مخاطبینتان به شما اعتماد کنند و جذب محصولات یا خدمات شما شوند.
مخاطبین شما از هر کانالی که وارد وب سایت شما شوند باید همگی در مسیر جلب اعتماد و مجذوب شدن به کسب و کار شما قرارگیرند. امروزه وب سایت ها قادر به برقراری ارتباط متقابل با بازدیدکنندگان هستند که باعث می شود مخاطبین از این ارتباط  متقابل حس خوبی داشته باشند و به شما اعتماد کنند. این فرصتی است تا آنها به دقت و درستی با محصولات یا خدماتی که نیاز دارند آشنا شوند.

طراحی وب سایت یکی از مهم ترین بخش های دیجیتال مارکتینگ است. اگر محل کسب و کار شما بی نظم و به هم ریخته باشد، هیچ گاه مشتری به شما اعتماد نخواهد کرد. آیا شما نسبت به محل فعالیت خود بی تفاوت هستید؟ به کیفیت وب سایت خود اهمیت دهید، چرا که تحقیقات نشان می دهند کاربران اینترنت تنها در چند ثانیه اول بازدید از یک وب سایت تصمیم به ادامه دیدن و یا بستن آن وب سایت می نمایند!
خود را جای مخاطب و بازدید کننده قرار دهید و با معرفی درست محصولات و خدماتتان مشتری را جذب نمایید. خدمات طراحی، پیاده سازی و توسعه وب سایت مستلزم بیشترین همکاری بین شما و ما است تا محل کسب و کارتان در فضای آنلاین مطابق با سلیقه و نظرات شما و با بالاترین استانداردهای دیجیتال مارکتینگ ساخته شود. 

بهینه سازی موتور جستجو

وبسایت شما نیاز دارد تا با موتورهای جستجو ارتباط برقرار کنید و از این رو می بایست استانداردهای مربوطه بر روی آن پیاده سازی شوند.

اپلیکیشن های وب

اپلیکیشن های وب ابزاری قدرتمند در برقراری ارتباط متقابل با مخاطبین هستند و به کسب و کار شما کمک می کند تا اعتماد آنها را جلب کرده و شانس خرید از شما بالا برود.

وبلاگ

وبلاگ ها پایه ای ترین ابزار برای ارتباط با مخاطبین هستند. به واسطه ی وبلاگ می توان ارتباط با مخاطب را حفظ کرد و پاسخگوی پرسش ها و مشکلات مربوط به خدمات یا محصولات شما بود.

صفحات با ارزش افزوده

این گونه ازصفحات وب، مکان هایی در وب سایت شما هستند که در آنها مخاطبین با کسب و کار شما به ارتباط متقابل می پردازند و اعتبار شما را برای موتور جستجو افزایش می دهد.

ثبت ایمیل مخاطبین

بهتر است تا اگر موضوع و یا پیشنهاد جذابی برای مخاطبین دارید، ایمیل آنها را جمع آوری کنید تا بتوانید به آنها ایمیل های جذاب و مرتبط به کمپین های دیجیتال مارکتینگ ارسال کنید.

تراکنش های فروش

گاهی اوقات مخاطبین وب سایت شما علاقه مند و راضی به خرید محصولات یا خدمات شما می شوند. در این موقع نیاز است تا از بهترین راهکارهای فروش آنلاین جهت پاسخ به این درخواست استفاده کرد.

11

وبسایت و کسب و کار پردرآمد

12

وبسایت و کسب و کار تعاملی

17

راهکار جذب و ارتباط در وب و فضای مجازی

21

اپلیکیشن وب نشانه گزاری شده

33

پنل ثبت و جمع آوری ایمیل مخاطبین

۳

نینجای طراحی وب

Effective Web Development Solutions

طراحی واکنش گرا (Responsive)

شاید تا کنون دقت کرده باشید که خیلی ها جهت مشاهده ی وب سایت ها از تلفن های هوشمند یا تبلت خودشون استفاده می کنند. خصوصا وقتی که در صف بانک، اتوبوس و موقعیت های مشابه هستند. از طرف دیگر تقریبا همه ی دارندگان این وسایل بر روی تلفن ها یا تبلت های خود دارای اینترن همراه پر سرعت هستند. پس شما شانس و موقعیت این را دارید که توسط آنها در زمان مناسب دیده شوید. اما از طرف دیگر وب سایت شما هم می بایست به صورتی طراحی شود که قابلیت نمایش در دستگاه های مختلف را داشته باشد. طراحی واکنش گرا این امکان را ایجاد می کند تا از این شانس به بهترین نحو بهره مند شوید. این گونه از طراحی وب سایت به کسب و کار شما کمک می کند تا مخاطبینتان مطابق سایز صفحه ی نمایشگرشان وب سایت شما را مشاهده کنند و به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند.

طبقه بندی در معرفی و تعامل

وبسایت ها درست مثل فروشگاه یا دفتر کار شما هستند، با این تفاوت که ماهیت آنلاین دارند. در نتیجه مخاطبین شما نیاز به عبور از مجموعه مراحلی دارند که طی آنها به کسب و کار شما علاقه مند شده و به آن اعتماد کنند و در نهایت محصولات و خدمات شما را خریداری کنند. اصول معرفی و تعامل با مشتریان یکی است اما تنها تفاوت اینجاست که این اتفاق ها در یک فضای آنلاین می افتد. طبقه بندی در معرفی و تعامل شامل مجموعه قواعدی است که بر طراحی ساختار و وبسایت شما القا می شوند تا نحوه ی بازدید، ارتباط و تعامل مخاطبین را با اهداف بازاریابی همگون سازد.

Effective Web Development Solutions