Web Design Services

طراحی تجربه ی کاربری (UX)

حس خوب پویایی و تعامل با دنیای مجازی خود را به کاربر منتقل کنید! طراحان UX فاریانا بهترین استراتژی‌ برای جذب مخاطب و ثبت خاطره کاربری آسان را در ذهن بازدید کننده فراهم میکنند!

قبل از توسعه ی محیط های آنلاین کسب و کارتان، از تاثیری که می تواند بر روی مخاطبینتان گذاشته شود، مطلع شوید.

طراحی تجربه ی کاربری برای شما این امکان را فراهم می کند تا محیط های آنلاین کسب و کارتان را شبیه سازی کنید. در نتیجه می توانید تا تاثیر روش معرفی محصولات یا خدماتتان را در بازدید کنندگان و میزان برقراری ارتباط آنها را با فضای مجازی خود بسنجید و بهینه تر کنید. طراحی تجربه ی کاربری (UX) دانشی است که تلاش دارد استفاده کاربر از محیط های آنلاین را ساده تر و بهینه تر نماید تا مخاطب بازدید راحت و خوبی را از محیط آنلاین تجربه کند. در UX مجموعه ای از تصاویر می تواند نشان دهنده ظاهر و عملکرد دارایی های آنلاین مانند وب سایت شما باشد ولی با هزینه ی طراحی به مراتب کمتر از پیاده سازی مستقیم.

وب سایت ها

صفحات کمپین ها

اپلیکیشن های وب

خدمات طراحی تجربه ی کاربری ما در زمینه های گوناگون مانند جذب مخاطب به شما کمک می کند. شما می توانید قبل از شروع توسعه وب سایت از خدمات تجربه کاربری (UX) بهره مند شوید تا سرمایه گذاری خود برای آنچه که در آینده خواهید داشت مطمئن باشید. همچنین می توانید از این خدمات زمانی استفاده کنید که وبسایتتان توسط شخص دیگری پیاده سازی می شود، اما ترجیح می دهید تا نظارت بر طراحی آن توسط فاریانا انجام شود. طراحی تجربه ی کاربری در دیجیتال مارکتینگ بر روی وبسایت ها، صفحات کمپین ها و اپلیکیشن های وب کاربرد دارد.

طراحی تجربه ی کاربری می تواند شامل مجموعه ای از تصاویر باشد که جهت شبیه سازی محیط های آنلاین کسب و کارتان طراحی می شوند. این تصاویر می تواند با قابلیت برقراری ارتباط متقابل طراحی شوند. از این روش طراحی در تجربه ی کاربری (UX) جهت بررسی و آزمایش میزان سادگی در مسیریابی و هدایت بازدید کنندگان در وب سایت استفاده می شود. این روش همچنین در زمان هایی که نیاز ساخت نمونه برای ارزیابی عملکرد اپلیکیشن های وب است کاربرد دارد که به آن نمونه ها پروتوتایپ نیز گفته می شود.

وقتی که یک شرکت ساختمانی قرار است تا محل کار شما را بسازد، شما مایل به مشاهده ی نقشه ی آنچه که قرار است ساخته شود هستید! فضاهای مجازی مربوط به کسب و کار شما در محیط وب هم درست مانند محل کارتان هستند، اما آنلاین.