Social Media Marketing Services

بازاریابی توسط شبکه های اجتماعی

ما برنامه بازاریابی و کمپین های دیجیتال را در شبکه های اجتماعی و ارتباطی بازار هدف شما پیاده سازی می کنیم و به افزایش اعتماد به فعالیت و کسب و کار شما کمک می کنیم!

ما به کسب و کار شما کمک می کنیم تا با بهره مندی از شبکه های اجتماعی به مطلوب ترین میزان ممکن تعامل با مشتریان بالقوه خود برسید. همچنین در صورت امکان پروفایل شبکه اجتماعی شما را به سبک و سیاق برند و سایر دارایی های آنلاین شما از جمله وب سایتتان، اختصاصی سازی می کنیم.

با توجه به این که امروزه ارتباطات اجتماعی توسط فناوری اطلاعات و ارتباطات، بر روی اینترنت توسعه یافته است، شاید بهتر باشد کسب و کار ها نیز در ارتباط و تعامل با مشتریان از این پتانسیل ها بهره مند شوند. شبکه های اجتماعی مانند توییتر، فیسبوک و اینستاگرام، گوگل پلاس، یوتیوب، آپارات و یا کلوب را می توان محیط های مجازی ای در نظر گرفت که در آنها افراد و مجموعه های تجاری و تولیدی قادر به مدیریت ارتباطات اجتماعی خود با یکدیگر در محیط مجازی و با استفاده از اینترنت می باشند. 

هم چنین ما توانایی ارائه خدمات بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی با کیفیت و خلاقیت بالا را داریم. اما پشتوانه کیفی این خدمات تجربه موفق ما در استراتژی های توسعه بازار و همچنین طراحی و پیاده سازی کمپین های جذاب در شبکه های اجتماعی است. گذشته از این دانش آکادمیک فاریانا در جامعه شناسی، انتروپولوژی، علوم ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز دیگر تضمین کننده ی کیفی خدمات بازاریابی ما توسط شبکه های اجتماعی است.

نظارت بر برند

شاید بهتر باشد تا بدانیم دیگران درباره کسب و کار شما چگونه فکر می کنند و یا چه احساسی نسبت به برند شما دارند. اینکه آیا از محصولات و خدمات شما رضایت دارند؟ درباره آنها با یکدیگر چه نظراتی را منعکس می کنند و چه تاثیری را بر روی دوستان و آشنایان خود که می توانند مشتریان آینده شما باشند می گذارند؟ در نتیجه این امکان برای کسب و کار به وجود خواهد آمد تا خدمات یا محصولات خود را بهبود بخشید و درباره رقابت و توانایی برندتان در بازار هدف بیشتر بدانید.

محتوا و ارتباطات در شبکه های اجتماعی

افراد را به واسطه نیازهای آنها با محصولات یا خدمات فعالیت خود درگیر کنید، چرا که صحبت در مورد پاسخ به این نیازها در میان دوستان و آشنایان آنها نیز گسترش می یابد و در نتیجه برند شما قوی تر خواهد شد. بازار یابی Word of Mouth شانس بزرگی است که می توان توسط شبکه های اجتماعی در رونق کسب و کار از آن سود برد، بنابر این می توانید از توسعه فعالیت خود توسط دیگران بهره مند شوید.

مدیریت رسانه اجتماعی

متخصصین رسانه های اجتماعی ما با مخاطبین و مشتریان بالقوه کسب و کار شما ارتباط برقرار می کنند و توسعه ی بازاریابی به صورت Word of Mouth را در میان آنها مدیریت می کنند. همچنین به واسطه ی شبکه های اجتماعی به محبوبیت و تقویت اقتصاد آنلاین شما کمک می کنند تا ارتباط موثری را با مخاطبین کسب و کار شما ایجاد کنند.

اختصاصی سازی پروفایل

شاید بهتر باشد تا در صورت امکان، پروفایل شبکه های اجتماعی شما برای هویت بصری برند و کسب و کارتان اختصاصی سازی شوند!

یکی از بارز ترین ویژگی هایی که دیجیتال مارکتینگ را از انواع مارکتینگ سنتی متمایز می کند شبکه ها و رسانه های اجتماعی هستند.از شبکه های اجتماعی می توان به عنوان ابزار و زیرساخت های قدرتمند برای ارتباط با بازار هدف استفاده کرد. شبکه های اجتماعی بستر مناسبی برای مخاطبین و مشتریان شما فراهم می کنند تا بتوانند پیام و نظرات خود را به طور مستقیم مطرح کنند. این ارتباط دو طرفه مزیتی بزرگ در مقایسه با بلندگوی یک طرفه تبلیغاتی در روش های بازاریابی سنتی است. این ارتباط دو طرفه به مشتریان حس خاص بودن و دیده شدن را می دهد و این امکان را ایجاد می کند تا آنها درباره محصولات یا کیفیت خدمات شما با دوستان و آشنایانشان گفتگو کنند و آنها را به اشتراک بگذارند.
یکی دیگر از راهکار های موفق در دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی در شبکه های اجتماعی، طراحی کمپین ها و سیستم های تشویقی مانند امتیاز و اعتبار دهی به مخاطبین و مشتریان بر اساس مقدار فعالیت آنها می باشد. اگر آنها تشویق شوند که از طریق اشتراک گذاری محصولات، خدمات و یا فعالیت های شما با سایرین کسب امتیاز و اعتبار کنند، در نهایت فرآیند معرفی و اعتماد سازی کسب و کار شما در رسانه های اجتماعی به موفقیت خواهد رسید. ما در فاریانا، راهکارهایی را ارائه می کنیم که می توانند به کسب و کار شما در این بهینه سازی و جذب مشتری و مخاطب بیشتر در شبکه های اجتماعی کمک کنند.