Local Seach Optimization Services

 خدمات کامل دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ

بسته های مقرون به صرفه و کامل خدمات دیجیتال مارکتینگ!

اختصاص مناسب ترین بسته بر حسب نیازها و اهداف شما از آنلاین مارکتینگ. این خدمات پاسخ گوی تمامی نیازهای یک کسب و کار آنلاین از اینترنت مارکتینگ می باشد و امکان استفاده از بالاترین کیفیت خدمات را با مناسب ترین قیمت به شما می دهد.

ما به شما کمک می کنیم تا بسته ای را انتخاب کنید که شما را به اهدافتان می رساند و نیازهای کسب و کارتان را از دیجیتال مارکتینگ تامین می کند. بسته های کامل دیجیتال مارکتینگ فاریانا برای پاسخ به تمامی نیازهای کسب و کارتان از یک بازاریابی بهینه طراحی شده اند و دارای بالاترین کیفیت و رقابتی ترین قیمت ها هستند.

Effective Local SEO Solutions

بسته های دیجیتال مارکتینگ فاریانا برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ در دنیای مجازی و آنلاین طراحی شده اند. خدمات کامل دیجیتال مارکتینگ فاریانا شامل مشاوره ی دیجیتال، طراحی و توسعه ی وب سایت، اپلیکیشن های وب، طراحی تجربه ی کاربری (UX)، مدیریت و کنترل شهرت برند، تولید محتوا جهت بازاریابی بهینه، بازاریابی توسط شبکه های اجتماعی، بهینه سازی کسب و کار برای موتور جستجو، مدیریت و اجرای تبلیغات آنلاین، تبلیغات ایمیلی و خبرنامه های الکترونیکی می باشد و به صورتی متمرکز و منطبق با نیازهای اختصاصی یک کسب و کار از آنلاین مارکتینگ هستند.

ما ابتدا تمامی نیاز های یک کسب و کار از دیجیتال مارکتینگ را به همراه اهداف آن برای بهره مندی از این روش بازاریابی بررسی می کنیم. در ادامه با مطالعه ی پتانسیل ها و فاکتورهای رقابتی بازار آنلاین یکی از بسته های دیجیتال مارکتینگ را که منطبق با نیاز های کسب و کارتان است به شما پیشنهاد خواهیم کرد. این بسته ها با توجه به شرایط مختلف و میزان بودجه در سرمایه گذاری متفاوت بوده و در مقیاس های متفاوت با هزینه های مختلف عرضه می شوند. بسته های کامل ما به صورت دیجیتال مارکتینگ از الف تا ی هستند!

Effective Web Development Solutions

بسته های کامل دیجیتال مارکتینگ فاریانا دربرگیرنده تمامی خدمات ماست!

مشاوره دیجیتال برای کسب و کار آنلاین

بررسی و تحلیل نیازهای کسب و کار شما از آنلاین مارکتینگ و توسعه یک برنامه کامل برای عملی کردن آن با بیشترین بهره وری و کمترین هزینه ها.

طراحی و توسعه وب سایت

با ساخت و توسعه وب سایت با آخرین استاندارد های روز و به صورت Responsive واکنش گرا و سازگار با تمامی مرورگرها، تبلت و موبایل بیشترین ارتباط را با مشتریان خود برقرار کنید.

بهینه سازی در موتورهای جستجو

رقابتی کردن کسب و کار شما در موتورهای جستجو به همراه راه کارهای موثر در بهینه سازی و رسیدن به جایگاه مناسب در لیست نتایج جستجو.

بازاریابی توسط شبکه های اجتماعی

ما برنامه بازاریابی شما را در شبکه های اجتماعی و ارتباطی بازار هدف پیاده سازی می کنیم و به افزایش اعتماد به کسب و کار شما کمک می کنیم.

تولید محتوا جهت بازاریابی بهینه

ما همه دوست داریم تا در مورد موضوعات جذاب با دوستانمان صحبت کنیم! ما با نوآوری و تولید محتوای قوی، مردم را تشویق به معرفی کسب و کار شما می کنیم.

مدیریت و اجرای تبلیغات آنلاین

طراحی، مدیریت و نمایش آگهی های هوشمند و هدفمند در معتبرترین موتورهای جستجو، شبکه های اجتماعی و وب سایت های مرتبط به صورت دوره ای و یا کلیکی.

تبلیغات ایمیلی و خبرنامه های الکترونیک

طراحی و ارسال ایمیل های گروهی و خبرنامه های هدفمند جهت معرفی کسب و کار شما و حفظ ارتباط با مشتریان جهت تداوم وفاداری آنها به کسب و کار شما.

مدیریت و کنترل شهرت برند

ما با برنامه ریزی و ارائه کامل ترین خدمات مدیریت شهرت، بر کنترل و افزایش شهرت برند شما در فضای  آنلاین نظارت میکنیم تا همیشه حضوری مثبت در ذهن مشتریان و مخاطبین داشته باشید.

طراحی تجربه کاربری (UX)

حس خوب پویایی و ارتباط با دنیای آنلاین خود را به کاربر منتقل کنید! طراحان UX فاریانا بهترین روش ها برای جذب و ثبت خاطره کاربری آسان در ذهن مخاطب را فراهم میکنند.