Web Development Services

بهینه سازی در موتورهای جستجو

رتبه وب سایت خود را در موتورهای جستجو به جایگاه مطلوب برسانید و هوشمندانه مشتریان بیشتری را جذب کنید.

ما وب سایت و کسب و کار شما را به همراه بازار هدف و میزان رقابت مربوط به آن در محیط وب بررسی می کنیم. پس از آنالیز داده ها، کلید واژگان مورد نیاز برای رقابت در موتورهای جستجو را شناسایی و برای رقابتی شدن آنها کمپین های بهینه سازی را طراحی و اجرا می کنیم. در نهایت با رسیدن به جایگاه مطلوب، جویندگان در موتورهای جستجو لینک مربوط به محصولات یا خدمات شما را مشاهده می کنند و به سایت شما هدایت می شوند. شما از این روش میتوانید شانس بالایی را در جذب مشتری و مخاطب در بازار رقابتی داشته باشید.

رقابت در جستجو
Organic Search

قرار گرفتن در صفحه ی اول گوگل و دیگر جستجوگر ها در کوتاه مدت میسر نمی گردد! اگر بخواهیم ساده تر توضیح بدهیم بهتر است که رتبه بندی وب سایت ها در موتورهای جستجو را به رقابت در کنکور تشبیه کنیم. یک داوطلب کنکور تنها می تواند با تلاش مستمر و طی فعالیت های برنامه ریزی شده نتایج چشمگیری را دریافت کند. به دست آوردن رتبه و جایگاه مطلوب در موتورهای جستجو مانند گوگل هم نیازمند فعالیت مستمر و برنامه ریزی هوشمند می باشد.

بهینه سازی وب سایت
On-Page SEO 

وب سایت شما برای بهره مندی از رتبه و موقعیت بهتر در لیست نتایج موتورهای جستجو، نیازمند برقراری ارتباط بهینه با روبات های آن ها می باشد. از این رو وب سایت هایی که استاندارد ها و قوانین به روز شده ی بهینه سازی در موتورهای جستجو را پیاده سازی کنند، ارتباط بهتری با روبات های جستجو برای درک از محتوای آنها ایجاد خواهد شد. در نتیجه شانس بالاتری برای قرار گرفتن در جایگاه مطلوب با کلید واژگان مورد نظر خواهند داشت.

 

بهینه سازی محلی
Local SEO

اگر فعالیت و کسب و کار شما به صورتی است که مشتریان بالقوه تنهادر داخل محدوده ی مکانی شما هستند و نیاز به تبلیغ و معرفی آن به مشتریان محلی و یا شهر خود را دارید، چرا هزینه بهینه سازی وب سایت شما صرف افرادی که در خارج از شهر یا محله شما زندگی می کنند گردد؟ ما بهینه سازی را برای وب سایت شما به صورت محلی انجام می دهیم تا بالاترین بهره وری را نسبت به هزینه ها داشته باشید.


بحث و گفتمان های بسیاری بر سر بهینه سازی کسب و کارها برای موتور جستجو وجود دارند که نتیجه ی آنها ارائه ی خدمات با قیمت های ارزان و گزاف توسط ارائه کنندگان مختلف این نوع از خدمات می باشد. اما متاسفانه مشتریان هیچ شاخص معتبری برای برآورد و توجیه هزینه های این خدمات ندارند. از این رو ما علاقه مند هستیم تا با استفاده از تجربیات عملی خود، به شما و کسب و کارتان برای براورد هزینه ها و بررسی نیاز های لازم برای بهینه سازی در موتورهای جستجو کمک کنیم. سابقه کاری و گواهینامه های تخصصی اعضای فاریانا نیز می تواند سندی دیگر بر اعتبار بخشی به این امر باشد.

علاوه بر موتور های جستجوگر، مراجعین می توانند به واسطه ی مسیرهای گوناگونی به وبسایت شما مراجعه می کنند. درنتیجه لازم است تا استراتژی های کاربردی دیجیتال مارکتینگ برای جذب مخاطبین به وب سایت یا محدوده شبکه های اجتماعی شما تبیین شوند. در ادامه نیاز است تا روش های ارتباط با این مخاطبین در وب سایت یا شبکه های اجتماعی شما طرح ریزی و اجرا شوند، چرا که مراجعین ممکن است پس از ورود تبدیل به مشتریان شما شده و یا از سایت شما خارج شوند و این فرصت بزرگی است که نباید از دست داد. بهینه سازی برای موتورهای جستجو ممکن است در دید برخی به ظاهر کار ساده ای باشد، اما بهینه سازی واقعی متشکل از چالش هایی بسیار پیچیده ای است که طراحی و اجرای آن نیازمند همکاری با گروه متخصص در این امر می باشد.

71%

افزایش مراجعات از موتور جستجو

31%

کاهش بانس ریت

39%

افزایش میانگین زمان بازدید

23%

ضفحه بیشتر در هر ارتباط

اقتصاد آنلاین خود را بسازید و به آن قدرت دهید

بهینه سازی کسب و کار در موتور های جستجو در اصل نوعی مدیریت اقتصادی است. ما به شما کمک می کنیم تا به واسطه ی وب سایت و شبکه های اجتماعی، اقتصاد آنلاین کسب و کار خود را بر پایه ی خدمات یا محصولاتی که ارائه می کنید، بنا کرده و به آن قدرت بخشید.

مطالعه ی بازار بر روی موتور جستجو

پیش از اجرای فعالیت های بهینه سازی، قابلیت های کسب و کار شما به همراه مقدار رقابت در بازار هدف آن مورد مطالعه قرار می گیرد. در نتیجه هزینه ی بهینه سازی جایی مصرف خواهد شد که کسب و کار شما قادر به رقابت و مطرح نمودن خود باشد.

بررسی استراتژیک و تدوین برنامه بهینه سازی

جهت بهینه شدن وبسایت شما برای رقابت در موتور جستجو با کلید واژگان مورد نظر، ابتدا نیاز است تا بهترین استراتژی بهینه سازی مشخص شود. پس از آن برنامه ی بهینه سازی تدوین خواهد شد تا با توجه به نیازهای شما به هدف نزدیکتر شوید.

گزارش عملکرد

شما به صورت دوره ای گزارش هایی را از پیشرفت کمپین های بهینه سازی کسب و کارتان برای موتورهای جستجو دریافت خواهید کرد. در نتیجه می توانید دید روشن تری از نتایج سرمایه گذاری بر روی رقابتی کردن کسب و کار خود در موتورهای جستجو را بدست آورید.

 

بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو در کوتاه مدت امکان پذیر نیست!

شمار زیادی از ارائه کنندگان خدمات بهینه سازی در موتورهای جستجو مدعی نتیجه بخش بودن خدمات خود در کوتاه مدت هستند. اما اگر کمی در این مورد توجه شود، شاید موفقیت در یکی از دشوارترین فعالیت ها در دیجیتال مارکتینگ به همین سادگی نباشد. نکته ای که می تواند توضیحی بر این ادعاها داشته باشد، فروش بک لینک توسط ارائه کنندگان این خدمات است که استفاده از آن در زمان بسیار کوتاهی وب سایت مورد نظر را بر روی موتورهای جستجو به جایگاه بالایی می رسانند. اما پرسش اصلی اینجاست که این پیشتازی تا چه زمانی به طول می انجامد و چه تاثیرات مخربی را این روش می تواند بر جای بگذارد؟ ما در فاریانا بر این باوریم که جهت بهره مندی از بهینه سازی پایدار و معتبر نیاز است تا اقتصاد آنلاین شما به واسطه ی معرفی موفق محصولات، خدمات و یا گفتمان های مرتبط با آن ها قوی شود. بهینه سازی موفق یک کسب و کار برای موتورهای جستجو و پیشی گرفتن یک برند از سایر رقبا نیازمند دانش اقتصاد اطلاعاتی است. با ما تماس بگیرید تا شما و همکارانتان را بیشتر با مفهوم ذکر شده ی اقتصاد اطلاعاتی آشنا کنیم!