Pay Per Click Management

مدیریت و اجرای تبلیغات آنلاین

طراحی، مدیریت و نمایش آگهی های هدفمند در معتبرترین موتورهای جستجو، شبکه های اجتماعی و وب سایت های مرتبط به صورت دوره ای و یا کلیکی!

ما پیام های تبلیغاتی شما را توسط بنرهای جذاب و خلاق برای مشتریان بالقوه و مخاطبین کسب و کار شما نمایش می دهیم. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که این بنرها در وب سایت و یا شبکه های اجتماعی منتشر شوند و یا توسط موتورهای جستجوگر مانند گوگل و وب سایت های تابعه ی آن ها به صورت پرداخت به ازای کلیک نمایش داده شوند.

ما کمپین های تبلیغاتی آنلاین را به صورتی طراحی و برنامه ریزی می کنیم که متناسب با نیاز و بودجه ی تبلیغاتی شما باشند. چرا که یک کسب و کار نیاز دارد تا بیشترین بهره وری ممکن را از کمپین های کلیکی در معرفی محصولات یا خدمات خود ببرد.

بر این هستیم که بنرها و محتوای تبلیغات دیجیتال قادر به انتقال مفاهیم گسترده ای در رابطه با کسب و کار، محصولات یا خدمات شما به مخاطبینتان می باشد. اما تبلیغات موفق با هدف جذب مشتری نیازمند تجربه، خلاقیت و دانش تبلیغات و ارتباطات می باشد. ما مفتخریم که تیم حرفه ای و خلاقی را در اختیار داریم که قادر به ارائه ی خدمات تبلیغاتی با کیفیتی متفاوت هستند. در تبلیغات آنلاین از روش ها و زیرساخت های متفاوتی استفاده می شود، اما اصول طراحی و روش اجرای کمپین های تبلیغاتی باید بر اساس بودجه و نیازهای مشتری باشد.

تبلیغات در موتور جستجوی گوگل

ممکن است کلمات کلیدی زیادی در ذهن شما باشند که آنها را برای تبلیغات در موتور جستجوی گوگل مناسب بدانید. اما در تبلیغات کلیکی نیز همانند بهینه سازی برای موتور جستجو (SEO)، کلمات کلیدی دارای رقابت هستند! هر کلمه نسبت به میزان رقابت دارای قیمت متفاوتی به ازای هر کلیک می باشد. پس نیاز است تمرکز تبلیغات به صورت هوشمندانه بر روی کلید واژگانی باشد که بیشترین بازدهی را نسبت به مبلغ هزینه تبلیغات دارند.

تبلیغات کلیکی متمرکز بر مراجعین قبلی

از جایی که بازاریابی علاوه بر جذب مخاطبین جدید، وظیفه ی حفظ مشتریان فعلی را دارد، توصیه می شود تا از کمپین های کلیکی متمرکز بر مشتریان فعلی کسب و کار نیز استفاده شود.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

مخاطبین خود را در شبکه های اجتماعی پیدا کنید و مزیت های رقابتی خود را به آنها معرفی کنید. در نتیجه تبلیغات شما وارد شبکه های اجتماعی آنها نیز خواهد شد و به سایر مخاطبین مانند دوستان و آشنایان آنها خواهد رسید!

تبلیغات نمایشی (نمایش بنر)

تصاویر هزاران حرف برای گفتن دارند! پس اگر بنر جذاب و تاثیر گزاری در اختیار دارید، از آن در تبلیغات بصری برای جذب مخاطبین بیشتر که به کسب و کار شما علاقه مند شوند استفاده کنید.

تبلیغات ویدیویی

از جایی که می توان توسط ویدیو جزئیات و مفاهیم بیشتری را منتقل کرد، بهتر است از آن در تبلیغات استفاده شود تا مخاطبین دید گسترده تری را از محصولات یا خدمات شما داشته باشند. از طرف دیگر تبلیغات ویدیویی که از صدا نیز بهره مند هستند می توانند ارتباط بهتر و تاثیرگذاری را با مخاطب برقرار کنند.

ما به شما کمک می کنیم که کمپین های تبلیغاتی خود را توسط گوگل و شبکه های اجتماعی مدیریت کنید تا با بالاترین میزان ممکن از مخاطبین ارتباط برقرار کنید!

64

کمپین کلیکی هوشمند (کلیک بر روی بنر)

87

تبلیغات کلیکی عادی (کلیک بر روی بنر)

7

کمپین تبلیغات ویدیویی آنلاین

58

کمپین تبلیغات نمایشی (نمایش بنر)

11

کمپین کلیکی متمرکز بر مراجعین قبلی

93

کمپین تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی

به گفته ی آرتور بریزبین (سال 1911)، تصاویر هزاران حرف برای گفتن دارند!

بنرها و ابزار تبلیغاتی از مهمترین اجزای تشکیل دهنده ی کمپین های تبلیغات آنلاین هستند! بنرها و ویدیوهای تبلیغاتی وظیفه انتقال پیام های تبلیغاتی را به صورت صوتی و تصویری بر عهده دارند. در نتیجه بنرهای تبلیغاتی شما و محتوای آنها باید با سایر رقبا متفاوت و از آنها برتر باشند.