Email Marketing

تبلیغات ایمیلی و خبرنامه‌های الکترونیک

طراحی و ارسال ایمیل های گروهی و خبرنامه های هدفمند جهت معرفی محصولات و خدمات شما و ایجاد ارتباط با مخاطبان و مشتریان جهت تداوم و حفظ وفاداری آنها به کسب و کار شما!

ما خدمات ایمیل های تبلیغاتی فاریانا را در بسته های گوناگون که هر یک به نیازهای خاص مشتری بستگی دارند ارائه می دهیم. در نتیجه شما می توانید تا بهترین پیشنهادات را بر پایه اندازه بودجه و نیاز های فعالیت های خود انتخاب کنید.

ما به شما کمک می کنیم تا تبلیغات ایمیلی مورد نیاز کسب و کارتان را آماده کنید و آن را برای شبکه ی بازاریابی خود ارسال نمایید. ایمیل های تبلیغاتی و بازاریابی با توجه به نوع کسب و کار شما به صورتی توسط تیم فاریانا طراحی و اجرا می شوند که بتوانند در هنگام معرفی محصولات یا خدمات شما، مخاطب را نیز جذب نمایند. ما همچنین ارسال این ایمیل ها را به مخاطبین و مشتریان بالقوه ی شما مدیریت می نماییم. در نهایت، اثرگذاری، کیفیت و اعتبار زیرساخت ایمیل مارکتینگ ما پشتوانه اسپم نشدن ایمیل ها، برند و نام دامنه کسب و کار شما خواهد بود که به آن کمتر توجه می شود، اما از یکی ضروریات در دیجیتال مارکتینگ به شمار می رود.

کمپین های ایمیل تبلیغاتی و خبرنامه ها

 ما کمپین های ایمیل مارکتینگ شما را بر حسب اهدافتان مدیریت می نماییم و مخاطبین شما را تشویق می کنیم تا ایمیل های خود را جهت حفظ ارتباط و دریافت خبرنامه، تخفیفات و یا ایمیل های تبلیغاتی به میل خودشان در پایگاه داده های شما ثبت نمایند. ما موارد مورد نیاز هر کمپین شامل ایمیل و صفحه ی مرتبط یا صفحه فرود (هدف) در سایت را طراحی و اجرا می کنیم. در ادامه میزان توجه مخاطبین با کسب و کار شما را بررسی و آنالیز می کنیم تا براوردی از موفقیت آنها با توجه به اهدافتان بدست آوریم. 

طراحی خلاق محتوای ایمیل

هر کمپین ایمیل مارکتینگی نیازمند مواردی مانند ایمیل و صفحه ی مرتبط در وب سایت یا صفحه فرود (هدف) است که باید از نظر طراحی از کمپین مربوطه پیروی کنند. ما محتوای ایمیل ها و صفحه ی مرتبط به آن در وب سایت شما را با خلاقیتی متفاوت و بابهره مندی از استانداردهای ضروری همچون طراحی انعطاف پذیر (responsive) طراحی می کنیم تا میزان ارتباط متقابل با مخاطب را به نزدیکترین مقدار ایده آل برسانیم.

 

ما به جمع آوری ایمیل مخاطبین شما می پردازیم و به آنها ایمیل های تاثیرگذار می فرستیم. ایمیل هایی که مخاطبین را به بازدید از صفحه ی مرتبط با سایت شما ترقیب می کنند.

۱52

کمپین ایمیل

۱3۰

ایمیل طراحی شده

21

مشتری ایمیل مارکتینگ

۱۳5

پارامتر آنالیز و گزارش گیری

ایمیل مارکتینگ نوعی منحصر به فرد از بازاریابی مستقیم است! بدین معنی که شما ایمیل ها را برای افرادی می فرستید که در وب سایت شما ثبت نام کرده اند تا از طریق ایمیل بتوانند از فعالیت های شما آگاه شوند. کمپین های ایمیل مارکتینگ می توانند به منظور تبلیغ و یا برای ارائه ی بن های تخفیف باشند و همچنین می توانند جنبه ی تکریم مشتریان را داشته باشند، همچون ایمیل تبریک روز تولد یا مناسبت های ویژه. اما به هر منظوری که باشند از خلاقیت تیم حرفه ای فاریانا بهره می برند تا بالاترین میزان موفقیت را برای کسب و کار شما در طول زمان به دست آورند.