ما به شما کمک میکنیم تا بازاریابی بهینه تری را تجربه کنید!

فاریانا ارائه دهنده خدمات بازاریابی آنلاین است که به کسب و کارشما برای جذب و حفظ مشتریان در فضای اینترنت کمک میکند.

فاریانا ارائه کننده تمامی خدمات دیجیتال و آنلاین مارکتینگ در یکجا

دنیای دیجیتال و اقتصاد اطلاعات تخصص ماست

دیدگاه و منش ما

دیدگاه ما توسعه از طریق موفقیت کسب و کار شماست! چراکه موفقیت ما وابسته به کسب نتایج مطلوب در بهینه سازی بازاریابی شما است. از این رو ما در فاریانا به منش خود یعنی ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه متعهد هستیم و از طرف دیگر خدمات خود را منطبق با نیازهای شما از دیجیتال مارکتینگ ارائه می کنیم. همچنین به واسطه تکنیک های پویا سازی در فرایند ارائه خدمات قادر به خدمت رسانی در سریعترین زمان ممکن هستیم.

آسان سازی مفهوم دیجیتال مارکتینگ

رشد سریع فن آوری های دیجیتال و بازاریابی منجر به تبدیل دیجیتال مارکتینگ به یک فرآیند پیچیده تجاری شده است که در نتیجه کسب و کارها دچار دشواری در درک و بهره مندی از آن هستند. از این رو ما بر این باوریم که نیاز است تا فرآیند دیجیتال مارکتینگ تا حد ممکن برای نیروهای انسانی و صاحبان کسب و کارها ساده سازی شود. ما نیازی به استفاده از کلمات پیچیده برای حرفه ای نشان دادن خودمان نمی بینیم و ترجیح می دهیم که مشتریانمان بر تمامی ابعاد خدمات دیجیتال مارکتینگ ما تسلط داشته باشند!

پیشنهاد ما
اقتصاد کسب و کار خود را بهینه کنیم!

کمی بیشتر درباره فعالیت های ما!

اینترنت مارکتینگ، آنلاین مارکتینگ و یا دیجیتال مارکتینگ یک مفهوم تجاری جدید است که بسیاری از کسب و کارها یا سازمان های به روز از آن بهره مند می شوند. اما این بدین معنی نیست که لزوما کسب و کار شما یک مجموعه تجاری بزرگ و خاص باشد. در نتیجه منظور از سازمان های به روز مجموعه هایی هستند که به واسطه بهره مندی از تکنولوژی های جدید، فرآیند های تجاری خود را بهینه می کنند. از بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ می توان به عنوان یکی از اصلی ترین روش ها در این زمینه اشاره کرد. از این رو پیش بینی می شود که در آینده،کسب و کارها یا سازمان های سنتی با دشواری هایی جهت رقابت با مجموعه های تجاری به روز رو به رو شوند. 

در صورت عدم شناخت، وجود تجربه و دانش کافی از فضای کسب و کار آنلاین، تغییر یک سازمان سنتی به سمت دنیای دیجیتال می تواند فرآیند بسیار پر هزینه، پیچیده و مشکلی باشد. درنتیجه پیشنهاد می شود تا از ارائه دهندگان تخصصی خدمات دیجیتال مارکتینگ استفاده شود. این موضوع نیز می تواند با چالش هایی همراه باشد، چراکه ممکن است هر ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ نتواند در ساده سازی درک و تسلط شما بر روی این تغییرات به شما کمکی کند.

ما در فاریانا تلاش برای ساده سازی مفاهیم پیچیده دیجیتال مارکتینگ را داریم و به شما کمک می کنیم تا با شناخت از مفاهیم تغییر یک سازمان سنتی به جدید بتوانید توسط خدمات ما از زیرساخت های بهینه بازارهای دیجیتال بهره مند شوید.

 

3

سال تجربه بازاریابی

کسب و کار بهینه

۹1

کمپین ایمیل

۵8

پیشتازی در موتور جستجو

6

نفر در یک تیم تخصصی

۷۳

کمپین بهینه سازی تجاری

14 مشتری موفق

3 مجمع اقتصادی تجاری

4 سخنرانی عمومی

+ 1,000 لیتر نوشیدنی

مراحل توسعه ما تا به امروز

روزهای فراموش نشدنی برای فاریانا!

1391

بهمن ماه 1391 (فوریه 2013)

تاسیس فاریانا در لندن!

1392

مرداد ماه 1392 (ژولیه 2013)

اتمام طراحی و تست کامل خدمات آنلاین مارکتینگ فاریانا و تهیه بسته های دیجیتال مارکتینگ جهت ارائه به مشتریان و البته انتشار اولین وبسایت فاریانا.

 

مهر ماه 1392 (سپتامبر 2013)

بسته شدن اولین قرارداد آنلاین مارکتینگ فاریانا که موجب بیشتر شدن جذابیت این کسب و کار شد.

آبان ماه 1392 (اکتبر 2013)

راه اندازی دفتر تهران فاریانا!

 

دی ماه 1392 (ژانویه 2014)

مشاهده نتایج ملموس از آنلاین مارکتینگ سه مشتری اول فاریانا! انعکاس مزیت رقابتی آنها در فضای مجازی و انگیزه فاریانا برای پیشرفته تر کردن خدمات دیجیتال مارکتینگ.

1393

 

مهر ماه 1393 (سپتامبر 2014)

 تعریف و اجرای راه کارهای پیشرفته تر توسط تیم تحقیق و توسعه فاریانا جهت بهینه کردن بازاریابی مشتریانمان به گونه ای بسیار کارآمد تر! این راهکارها تا به امروز برای مشتریانمان پیاده سازی شده است که نتایجی حیرت آور را به همراه داشته.